ZEDNÍK

Kontakty
zaměstnavatel: V.I.P. Omega s.r.o.
pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 19700 do 20000
Popis pozice
Místo výkonu práce: okres České Budějovice
Požadujeme:
- fyzickou zdatnost (fyzicky náročná práce, podmínkou je dobrý zdravotní stav)
- zodpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost
V případě zájmu nutno předem volat (po 14. hodině)

Volná místa v okolí České Budějovice

POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK

úprava terénu, začišťování za bagrem, příplatky za přesčas, po roce možnost prodloužení PP na dobu ...
České Budějovice

FARMACEUTICKÝ ASISTENT

český jazyk na komunikativní úrovni, znalost odborných termínů ve farmacii V případě zájmu ...

KVALIFIKOVANÍ STAVEBNÍ DĚLNÍCI

Místo výkonu práce: okres České Budějovice Požadujeme: - fyzickou zdatnost (fyzicky náročná práce, ...

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Místo výkonu práce: stavby v Jihočeském kraji v dosahu 50 km od sídla

POMOCNÍK/ICE V KUCHYNI

Výhoda: znalost čínského jazyka Kontakt e-mailem.

volná místa České Budějovice