hráč / ka do skuppiny II.houslí /tutti

Kontakty
zaměstnavatel: Filharmonie Brno, příspěvková organizace
pracoviště: Komenského náměstí 534, 60200
mzda: od 24770 do 36470
Popis pozice
Kontakt e-mailem.
Písemné přihlášky, údaje o praxi a kopie dokladu o ukončeném vzdělání, strukturovaný životopis zašlete nejpozději do 14.10.2022
Předpokládaný termín nástupu 1.1.2023

Stravenky, 5 týdnů dovolené

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Pomocní dělníci ve výrobě

POŽADUJEME: - manuální zručnost, - spolehlivost, pečlivost, pracovitost, - dobrý zdravotní stav, ...

Montážní dělníci mechanických zařízení

První kontakt e-mailem. Montážník dělník mechanických zařízení Práce na výrobních linkách ...

prodavač rychlého občerstvení

pomocné zednické práce

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Zaměstnanecké výhody: - auto, mobil Souhlas ...

volná místa Brno