Montážní dělníci mechanických zařízení

Kontakty
zaměstnavatel: Daikin Device Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Švédské valy 1227, 62700
mzda: od 23870
Popis pozice
První kontakt e-mailem.

Montážník dělník mechanických zařízení
Práce na výrobních linkách (montážních a obráběcích) a manipulace s výrobním materiálem ve společnosti, která vyrábí komponenty do klimatizačních zařízení, tepelná čerpadla a tlakové lahve. Jedná se o náročnou práci vykonávanou ve stoje. Nutností je dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a dobrý zrak, spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci.

Zaměstnanecké výhody:
Pět týdnů dovolené, 13. mzdu rozdělenou do 2 půlročních bonusů, příspěvek na stravování v závodní jídelně, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění. Možnost dalšího rozvoje a odborná školení, firemní akce aj.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

prodavač rychlého občerstvení

pomocné zednické práce

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

První kontakt osobně. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pomocní dělníci ve výrobě

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Dobrá fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, ...

První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Zaměstnanecké výhody: - auto, mobil Souhlas ...

IT Recruitment Specialist

První kontakt e-mailem. Tyto požadavky jsou vítány: zkušenost s náborem IT pozic, orientace v ...

volná místa Brno