Pomocní dělníci ve výrobě

Kontakty
zaměstnavatel: STEJK s.r.o.
pracoviště: Koželužská 34, 60200
mzda: od 18900
Popis pozice
POŽADUJEME:
- manuální zručnost,
- spolehlivost, pečlivost, pracovitost,
- dobrý zdravotní stav, bezúhonnost.
Zájemce o tuto pozici žádáme o zaslání životopisu na emailovou adresu info@stejk.cz

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Volná místa v okolí Brno

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Montážní dělníci mechanických zařízení

První kontakt e-mailem. Montážník dělník mechanických zařízení Práce na výrobních linkách ...

prodavač rychlého občerstvení

pomocné zednické práce

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

První kontakt osobně. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Dobrá fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, ...

volná místa Brno