Volná místa Pelhřimov - Odborné vyučení bez maturity

Celkově nalezeno 103 volných míst pro práci Pelhřimov - Odborné vyučení bez maturity a okolí
zobrazuji 99 - 103
Řidič MKD

Elektromontér

Požadujeme ŘP sk. B. Nabízíme: 25 dnů dovolené, mimořádné odměny Kontakt možný emailem nebo telefonicky v pracovní dny 8:00 - 16:00

kontrolor,-ka kvality v automobilovém průmyslu

Kontrola kvality, drobný rework. Požadujeme dobrý zrak. Nabízíme: po zapracování smlouva HPP, na dobu neurčitou, stravenkový paušál, příplatky. Kontakt možný emailem nebo ...

Výrobní dělník/ Operátor montáže

Náplň práce: Jednoduchý či složitější druh montáže dle typu výrobku. Sledování kvality vyrobených kusů. Požadujeme: SŠ (technický nebo příbuzný obor velkou výhodou) nebo ...

Řidič - kurýr sk.B

Náplň práce: doručování expresních zásilek po Vysočině na pravidelné lince Nabízíme: práci na HPP, dobrý pracovní kolektiv, služební SIM kartu s neomezeným tarifem, dobré finanční ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Pelhřimov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Pelhřimov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Pelhřimov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.