kontrolor,-ka kvality v automobilovém průmyslu

Kontakty
zaměstnavatel: Enter-Prise Sorting, s.r.o.
pracoviště: Central Trade Park D1 1571, 39601
mzda: od 120 do 150
Popis pozice
Kontrola kvality, drobný rework.
Požadujeme dobrý zrak.
Nabízíme: po zapracování smlouva HPP, na dobu neurčitou, stravenkový paušál, příplatky.
Kontakt možný emailem nebo telefonicky po - pá 8 - 14.

Volná místa v okolí Želiv

Administrativní pracovnice

Náplň práce: zpracování webových stránek, práce na PC v programu POHODA. Požadujeme: znalost práce ...

Pomocný dělník v dřevovýrobě

Nutný telefonický kontakt předem!

Pomocný dělník ve výrobě

Řidič/ka sk. C+E

Požadujeme ŘP Sk. C+E, výpis z trestního rejstříku, psychotesty, kartu do digitálního tachografu, ...

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci stavební výroby

stavby na okrese Pelhřimov

Výrobní dělník/ Operátor montáže

Náplň práce: Jednoduchý či složitější druh montáže dle typu výrobku. Sledování kvality vyrobených ...

volná místa Želiv