Volná místa Zajíčkov

Pro práci Zajíčkov není žádné volné místo, nalezeno 223 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Zahradník/ -ce

Nutný telefonický kontakt předem! Volné místo zahradník/ -ce pro lokalitu Rynárec.
Rynárec

Hlavní účetní + mzdová účetní

Požadujeme: SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření, zájem o práci, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost a flexibilita. Písemné nabídky s uvedením kontaktu zasílejte na výše ...
Pavlov

Elektromechanik

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM V PRACOVNÍCH DNECH 7.30 - 15:30 hod. Volné místo elektromechanik pro lokalitu Pavlov.
Pavlov

Obsluha manipulačního a zdvihacího zařízení

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM V PRACOVNÍCH DNECH 7.30 - 15:30 hod. Volné místo obsluha manipulačního a zdvihacího zařízení pro lokalitu Pavlov.
Pavlov

Zpracovatel dřeva, truhlář

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM V PRACOVNÍCH DNECH 7.30 - 15:30 hod. Volné místo zpracovatel dřeva, truhlář pro lokalitu Pavlov.
Pavlov

Lakýrník a natěrač dřevěných výrobků

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM V PRACOVNÍCH DNECH 7.30 - 15:30 hod. Volné místo lakýrník a natěrač dřevěných výrobků pro lokalitu Pavlov.
Pavlov

Pracovník balení, plnění, zadák k lince

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM V PRACOVNÍCH DNECH 7.30 - 15:30 hod. Volné místo pracovník balení, plnění, zadák k lince pro lokalitu Pavlov.
Pavlov

Skladník,- ce/ Prodavač,- ka

Skladník,- ce: jednosměnný provoz, příležitostně zástup na prodejně ovoce a zelenina v Pelhřimově ( prodejna je na provoz na 2 směny). Možnost i na zkrácený úvazek. Volné místo ...
Putimov

Balič - strojník balicího, etiketovacího stroje

Hledáme pro výpomoc ve výrobě i studenty SŠ a VŠ. Jsme ochotni se domluvit na úvazku. Volné místo balič - strojník balicího, etiketovacího stroje pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Manipulační dělník ve výrobě

Jedná se o práci ve výrobní hale, práce v malém kolektivu. Nabízíme výborné zaučení. Volné místo manipulační dělník ve výrobě pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Projektant elektro nebo TZB

Předem nutný telefonický či e-mailový kontakt! Volné místo projektant elektro nebo tzb pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Klempíř, izolatér

místo výkonu: Pelhřimov osobní kontakt každé úterý 9:00 - 11:00 na adrese Nádražní 832, Pelhřimov v ostatních dnech telefonický kontakt předem na výše uvedeném tel.č. Volné místo ...
Pelhřimov

Prodavač,- ka bytového textilu

Nutná znalost a orientace v sortimentu bytového textilu. Volné místo prodavač,- ka bytového textilu pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Prodavač,- ka

Náplň práce: pultový prodej potravin, práce s podnikovým systémem, udržování čistoty a pořádku na pracovišti, kontakt se zákazníky. Požadujeme: samostatnost, praxe v oboru ...
Pelhřimov

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Zajíčkov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Zajíčkov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Zajíčkov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru