Volná místa Makov - Základní vzdělání

Pro práci Makov - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 127 nabídek práce v okolí
zobrazuji 113 - 126
Kvalifikovaný stavební dělník/ce

KONTAKT: telefonicky 10-14 hod

Pracovník/pracovnice dokončovací výroby

POŽADAVKY: pracovní zkušenosti vítány KONTAKT: telefonicky (8-12h), e-mailem

Stavební dělník, zedník

POŽADAVKY: spolehlivost, časová flexibilita ŘP sk. C výhodou KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Prodejce/prodejkyně zmrzlin - žonglér/ka se zmrzlinou

KONTAKT: osobně, telefonicky

pomocný dělník/ce ve stavebnictví

Pokojská

KONTAKT: osobně, e-mailem

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

POŽADAVKY: ukrajinský, ruský jazyk - aktivně KONTAKT: e-mailem

Úklidový a pomocný pracovník/ce

Traktorista/ka, krmivář/ka a obsluha zemědělských strojů, opravář/ka, řidič/ka

POŽADAVKY: profesní průkaz výhodou NABÍZÍME: podnikové stravování, dovolená navíc, v období sezonních prací flexibilní pracovní dobu KONTAKT: telefonicky (7 - 15:30 hod.), e-mailem

Pomocný dělník/ce

NÁPLŇ PRÁCE: pomocné práce na stavbě KONTAKT: e-mailem

Servisní technik/čka

KONTAKT: emailem

Montážní dělník/ce výrobků z pryže a plastů

KONTAKT: e-mailem

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Makov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Makov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Makov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.