Volná místa Makov - Základní vzdělání

Pro práci Makov - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 127 nabídek práce v okolí
zobrazuji 71 - 84
PRACOVNÍK PRO PŘÍPRAVU RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ

V zázemí rychlého občerstvení - v kuchyni, poptáváme pracovníka pro přípravu rychlého občerstvení PRACOVNÍ DOBA: dle dohody se zaměstnavatelem POŽADUJEME: - znalost přípravy a ...

ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA

PRACOVNÍ NÁPLŇ: pravidelná práce z ČR do SRN a zpět do ČR na soupravě VOLVO Euro 6 a návěs Kögel (Plato) PRACOVNÍ DOBA: - neděle - pátek dle AETR - víkendy volné NABÍZÍME: ...

STAVEBNÍ DĚLNÍK

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: telelefonicky nebo emailem

STAVEBNĚ MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY PRACOVNÍ NÁPLŇ: stavebně-montážní práce po celé ČR POŽADUJEME: řidičský průkaz skupiny B KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně

STROJÍRENSKÝ/Á KOVODĚLNÍK/NICE

KONTAKT: email

ŘIDIČ/KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

KONTAKT: telefonicky nebo email

ŘIDIČ NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL

PRACOVNÍ NÁPLŇ: jedná se o mezinárodní kamionovou přepravu - jízdy po EU KONTAKT: telefonicky nebo email

Pracovník ve výrobě masných výrobků - míchač, obsluha udíren

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOMLUVY MZDA: pohyblivá dle produkce výroby POŽADUJEME: - potravinářský průkaz podmínkou - čistotnost, zodpovědnost - vyučení v oboru a zkušenosti z ...

PIZZAŘ/KA

POŽADUJEME: pracovitost, spolehlivost KONTAKT: email

DĚLNÍK/NICE NA PEKÁRNĚ

Pracovní poměr na dobu určitou KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně (Po - Pá, 6.00 - 14.00)

SKLADOVÝ/Á MANIPULANT/KA

KONTAKT: telefonicky (8.00 - 16.00) nebo email

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Makov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Makov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Makov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.