Hmotná nouze Lomnice nad Popelkou úřední hodiny

Úřední hodiny Hmotná nouze Lomnice nad Popelkou,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Husovo náměstí 6, 512 51 Lomnice nad Popelkou

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Lomnici nad Popelkou má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Úřad práce Lomnice nad Popelkou - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Lomnice nad Popelkou

Celkem nalezeno 947 volných místo pro Lomnice nad Popelkou a okolí
uklízeč/-ka

kontakt: e-mailem

Konstruktér, modelář-vzorkař- Junior (M/Ž)

o konstruuje a modeluje výrobky v 2D konstrukčním programu o konstruuje a modeluje výrobky dle vzorků zákazníka, realizuje požadované úpravy a změny o vyhotovuje střihové polohy sesazených šablon ručně i z 2D programu o zhotovuje šablony pro výrobu ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Náplň práce: manipulace se zbožím ve skladu krmiv, léčiv a chovatelských potřeb Požadavky: trestní bezúhonnost, práce s informačními technologiemi jedná se o fyzicky namáhavou práci Nabízíme: zázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné ...

Seřizovač tvářecích a kovoobráběcích strojů

Seřizovač tvářecích a kovoobráběcích strojů: Lisy, ohýbačky, zakružovačky, redukovačky, pily, vrtačky Svářecí průkaz výhodou. Vhodné i pro absolventy. kontakt: e-mailem, osobně v sídle společnosti, telefonicky v pracovní dny od 6 do 14 hodin

MONTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Znalost výrobní dokumentace podmínkou, práce ve výškách, řidičské oprávnění výhodou místo výkonu práce: Česká republika Závodní stravování, týden dovolené navíc, důchodové připojištění, bonusy kontakt: e-mailem - strukturovaný životopis

Technická příprava výroby - programátor NC strojů

střední odborné vzdělání technického směru dobrá orientace ve výkresové dokumentaci znalost práce s PC (Word, Excel, programování) základní znalost programu Autocad výhodou přesnost, spolehlivost Dovolená navíc, stravování