Hmotná nouze Lomnice nad Popelkou

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Lomnice nad Popelkou,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Husovo náměstí 6, 512 51 Lomnice nad Popelkou

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Lomnici nad Popelkou zajišťuje následující služby

Úřad práce Lomnice nad Popelkou - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Lomnice nad Popelkou - Hmotná nouze na adrese Husovo náměstí 6, 512 51 Lomnice nad Popelkou, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Lomnice nad Popelkou

Celkem nalezeno 1269 volných místo pro Lomnice nad Popelkou a okolí
ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍ/HO PRODEJNY MASO-UZENINY

min. vzdělání vyučen/a, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, příjemné vystupování, potravinářský průkaz, nabízíme dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní ...
Lomnice nad Popelkou

SKLADOVÝ MANIPULANT/KA

pracovní náplň: manipulace se zbožím ve skladu krmiv a chovatelských potřeb požadujeme: uživatelskou znalost na PC, trestní bezúhonnost nabízíme: - práci v ryze české firmě působící na trhu již 25 let - moderní pracovní prostředí - zaměstnanecké ...

TRUHLÁŘ

Požadujeme samostatnost a schopnost orientace ve výrobě. Úkolová mzda stravenky, pružná pracovní doba Kontakt: e-mailem Volné místo truhlář pro lokalitu Lomnice nad Popelkou.

POMOCNÝ DĚLNÍK DŘEVOVÝROBY

Požadujeme samostatnost a schopnost orientace ve výrobě. Úkolová mzda stravenky, pružná pracovní doba Kontakt: e-mailem Volné místo pomocný dělník dřevovýroby pro lokalitu Lomnice nad Popelkou.

PRODAVAČ/KA

Nástup co nejdříve kontakt: telefonicky od 8.00 hod. Svobodová Radka, tel. +420 724 426 193 e-mailem: SvobodovRadka@seznam.cz Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Lomnice nad Popelkou.

STROJÍRENSKÝ KOVODĚLNÍK

Znalost čtení výkresové dokumentace, práce s měřidly, pečlivost, svědomitost, pracovní doba 6.00 -14.15, 14.15.-22.30 hod. možnost stravování kontakt: telefonicky denně od 6.00 do 14.30 e-mailem Volné místo strojírenský kovodělník ...