Pomocná síla v kuchyni

Kontakty
zaměstnavatel: Moment Czech s.r.o.
pracoviště: Matky Boží 1920, 58601
mzda: od 23000
Popis pozice
- praxe v oboru výhodou.
- zvedání těžkých břemen (až 30 kg)
- znalost turečtiny výhodou

První kontakt e-mailem nebo osobně v restauraci v čase po-pá 16-18 hod.

Volná místa v okolí Jihlava

Pomocní kuchaři

Znalost čínské a japonské kuchyně výhodou. První kontakt e-mailem.

Výhodou znalost čínské a japonské kuchyně. První kontakt e-mailem.

Masér/ka

První kontakt e-mailem, telefonicky (po - pá 9:00 -15:00), nebo osobně (pá 9:00 - 10:00).

Zdravotničtí pracovníci - zubní instrumentáři

Náplň práce: - práce s pacienty - asistence u křesla , včetně menších chirurgických výkonů, ...

Práce v asijské restauraci. Požadujeme dobrou praktickou znalost přípravy pokrmů, tradiční čínské ...

Atleti a ostatní profesionální sportovci

Náplň práce: - hra amerického fotbalu. Požadujeme: - anglický jazyk na úrovni C2 - dobré fyzické ...
Jihlava

volná místa Jihlava