Volná místa Jarošov - Základní vzdělání

Pro práci Jarošov - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 23 nabídek práce v okolí
zobrazuji 15 - 23
TŘÍDIČ/KA TEXTILU (POUZE PRO OZP)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ NÁPLŇ: - třídění barevného textilu a odstraňování papíru z textilních odstřižků a zbytků - odstraňování nežádoucích částí a příměsí z textilního ...

Pomocný kuchař/ka

KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Traktorista/ka, krmivář/ka a obsluha zemědělských strojů, opravář/ka, řidič/ka

POŽADAVKY: profesní průkaz výhodou NABÍZÍME: podnikové stravování, dovolená navíc, v období sezonních prací flexibilní pracovní dobu KONTAKT: telefonicky (7 - 15:30 hod.), e-mailem

Pomocný dělník/ce

NÁPLŇ PRÁCE: pomocné práce na stavbě KONTAKT: e-mailem

Stavební děník/ice

NÁPLŇ PRÁCE: fyzicky náročná práce KONTAKT: telefonicky

Pomocní pracovníci v lese

PoŽADAVKY: dobrý zdravotní stav KONTAKT: emailem, telefonicky PO-PÁ 8.00-15.00 hod

Stavební dělník/ce

Řidič

Místo výkonu práce: Čachnov 2 a celá ČR NÁPLŇ PRÁCE: řidič v zemědělství a strojník na bagr POŽADAVKY: ŘP sk. C, stojní průkaz ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, ubytování vhodné i ...

DĚLNÍK/NICE NA PEKÁRNĚ

MÍSTO VÝKONU: Hrušová č.p. 127, 565 55 Hrušová KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně (Hrušová 127, 565 55 Hrušová, Po - Pá, 6.00 - 14.00)

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Jarošov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Jarošov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Jarošov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.