DĚLNÍK/NICE NA PEKÁRNĚ

Kontakty
zaměstnavatel: NOPEK, a.s.
pracoviště: Hrušová 127, 56555
mzda: od 23400
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU: Hrušová č.p. 127, 565 55 Hrušová
KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně (Hrušová 127, 565 55 Hrušová, Po - Pá, 6.00 - 14.00)

Volná místa v okolí Hrušová

Stavební děník/ice

NÁPLŇ PRÁCE: fyzicky náročná práce KONTAKT: telefonicky

Pomocní pracovníci v lese

PoŽADAVKY: dobrý zdravotní stav KONTAKT: emailem, telefonicky PO-PÁ 8.00-15.00 hod

Stavební dělník/ce

Pracovník/nice úklidu

Do Domova pro seniory ve Vysokém Mýtě hledáme pracovníka/nici na úklid. Náplní práce je provádění ...

Aktivizační pracovník/nice / zkrácený úvazek

Nabízíme práci Aktivizační/ho pracovnice/níka v Domě pokojného stáří NADĚJE ve Vysokém Mýtě. ...

Pracovník/nice v obchodě pověřený/á vedením provozovny

Střídavě práce o sobotách. Praxe v oboru výhodou. NÁPLŇ PRÁCE: - práce na pokladně, obslužném ...

volná místa Hrušová