Volná místa Doksy - Základní vzdělání

Pro práci Doksy - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 4 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 4
Manipulační pracovník - třídění odpadu

Náplň práce: Třídění materiálu (fólie), požadována spolehlivost, práce vhodná i pro ženy. Benefity: stravenky, příspěvek na ŽP po zaučení. Prvotní kontakt telefonicky na: 606 927 ...
Provodín

Číšník/ servírka

Vhodná je znalost práce s pokladnou. Nástup je možný ihned. Nabízíme možnost ubytování v bytě a to i k trvalému užívání. Volné místo číšník/ servírka pro lokalitu Dubá.
Dubá

Prodejce/prodejkyně

Jedná se o nákup a prodej vonných olejů, kosmetiky a ostatního zboží z Nepálu. Nutná znalost Nepálštiny. Volné místo prodejce/prodejkyně pro lokalitu Dubá.
Dubá

Řidič sk. C + E

Místo výkonu práce: dle zakázek (i zahraničí) Požadujeme: profesní průkaz, psychotesty, kartu řidiče. Znalost ruského jazyka výhodou. Vhodné pro cizince. Schůzku možné domluvit ...
Ralsko

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Doksy nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Doksy můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Doksy jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.