Dělníci do výroby plechové střešní krytiny

Kontakty
zaměstnavatel: Evertile a.s.
pracoviště: Hlovecká 316, 27735
mzda: od 25000 do 35000
Popis pozice
Náplň práce:
- obsluha výrobní linky
- práce v dílně ruční výroby (polotovary z plechu, povrchová úprava atd)
- výhodou vyučení v oboru klempíř, zámečník, seřizovač strojů či lakýrník

Nabízíme:
- práci v rostoucí výrobní společnosti
- motivující finanční ohodnocení - po zapracování až 40.000,- Kč
- pestrou a zajímavou pracovní náplň
- dobré pracovní zázemí
- možnost platového i pracovního růstu
- stravenky
- možnost seberealizace
- práce na ranní směnu, případně dle vzájemné dohody.
Kontakt:telefonicky nebo e-mailem

Volná místa v okolí Nosálov

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

- noční směny Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou Náplň práce: - obsluha výrobní linky a ...

Zedník

Požadujeme: min. základní vzdělání + praxi v oboru, spolehlivost, flexibilitu, zájem o práci, ŘP ...

Truhlář - tesař

Požadujeme: min. základní vzdělání + praxi v oboru, při vyučení v oboru není praxe podmínkou, ...

Učitelé na 2. stupni základních škol - aprobace M+F

Kontakt: telefonicky Mgr.Pravdová 315 697 003;

Učitelé na 1. stupni základních škol

volná místa Nosálov