Volná místa Doksy

Pro práci Doksy není žádné volné místo, nalezeno 22 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Lesní dělník

Zkušenosti s prácemi v lese výhodou. Náplň práce: zalesňování, úklid a pálení klestu, oplocování porostů, ochrana porostů proti zvěři a buření, vyklizování ploch po těžbě, pomocné ...
Okna

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Jedná se o prořezávku ovocných stromů, sázení ovocných stromů. První kontakt telefonicky od 7:00 - 17:00 hod. Pozice je vhodná i pro cizince.
Chlum

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Jedná se o prořez ovocných stromů, sázení ovocných stromů. První kontakt telefonicky od 7:00 - 17:00 hod. Pozice je vhodná i pro cizince.
Chlum

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Jedná se o zimní a letní řez stromů, sklizeň ovoce. První kontakt telefonicky od 7:00 - 17:00 hod. Pozice je vhodná i pro cizince.
Chlum

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Jedná se o sklizeň ovoce, řez ovocných stromů. První kontakt telefonicky od 7:00 - 17:00 hod. Pozice je vhodná i pro cizince.
Chlum

Učitel/ka cizích jazyků a všeobecně vzdělávacích předmětů 2. stupně základní ško

Nabízíme dotované stravné, možnost účasti na projektech. Pozice je vhodná i pro absolventy. První kontakt emailem.
Jestřebí

Obsluha čerpací stanice

Práce spojené s provozem čerpací stanice, obsluha zákazníků, doplňování zboží, úklid venkovních i vnitřních prostor čerpací stanice, obsluha v malém bistru, které je součástí ...
Jestřebí

Lesní dělník/ce

Místo výkonu práce: Jestřebí Výhodou je odborné vzdělání. Jedná se o fyzicky namáhavou práci. Požadujeme ŘP sk. B, T Schůzku nutné domluvit nejdříve telefonicky.
Jestřebí

Vrátný

Zaměstnavatel:"Komplexní služby věřitelům "s.r.o., IČ 60466766 Místo výkonu práce: Srní u České Lípy Kontaktní osoba: Mrvík Karel PhDr., tel.: 603 309 105; ...
Provodín

Brusič/ka ve výrobě

Požadujeme: samostatnost, flexibilitu, umění zacházet s brusnou technikou, manuální zručnost. ŘP sk. B. Vhodné pro absolventy. Místo výkonu práce: Jana Roháče 59, Dubá.
Dubá

Truhlář ve výrobě

Požadujeme: samostatnost, flexibilitu, umění vystupovat, praxe v oboru. Výroba nábytku z masivu, schodiště, špaletových oken, EUROOKEN, ŘP sk. B. Vhodné pro absolventy. Místo ...
Dubá

Autoelektrikář - diagnostika vozidel

Požadujeme ŘP sk. B, praxi v profesi autoelektrikář min. 1 rok Vhodné i pro cizince.
Dubá

Obchodní zástupce

Jedná se o výpomoc s distribucí zboží, obchodní cesty do Nepálu. Nutná znalost Nepálštiny. Pozice je vhodná i pro cizince.
Dubá

Řidič/ka mezinárodní dopravy

Jedná se o cesty ČR - Rusko, kdy 9 dní na cestách a 4 dny doma. Podmínkou: profesní průkaz, školení řidičů, karta tachografu, ŘP sk. E. Pozice je vhodná i pro cizince. První ...
Dubá

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Doksy nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Doksy můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Doksy jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru