Nabídka práce barmanka,servírka Chabařovice

Pro práci Nabídka práce barmanka,servírka Chabařovice není žádné volné místo, nalezeno 8 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 8
Číšník-servírka

Požadujeme: praxe podmínkou. Kontakt: telefonicky.

Barman/barmanka

Požadujeme: praxe v oboru, spolehlivost, loajalitu, zájem o kvalitní gastronomii, samostatnost, kultivované a příjemné vystupování Kontakt: telefonicky.

Číšník / servírka

Požadujeme: minimální vzdělání vyučen, praxe výhodou Kontakt: e-mailem, telefonicky

Pomocná servírka (m, ž)

Náplň práce: obsluha v kavárně Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování Kontakt: telefonicky, osobně dle tel. domluvy

Vedoucí směnový číšník - servírka

Požadujeme: Organizační schopnosti, odpovědnost za objednávky zboží, motivační a vedoucí vlastnosti Nabízíme: Mzda + % z tržby + tipy Kontakt: pouze telefonicky nebo e-mailem

Číšník/servírka

Jedná se o práci v asijské restauraci. Podmínkou je znalost pokrmů tradiční čínské kuchyně. Jedná se o práci v čistě asijském kolektivu - čínský jazyk výhodou, turnusové služby - ...

Číšníci a servírky

Požadujeme: Spolehlivost, loajalitu, zájem o kvalitní gastronomii, příjemné vystupování, soutěživost, motivační schopnosti Nabízíme: Mzda + % z tržby + tipy Kontakt: pouze ...

Servírka/číšník

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY NÁSTUP MOŽNÝ IHNED - obsluha hostů, servírování pokrmů, příjem peněz - 12 hod směny/den, krátký/dlouhý týden 9:00 - 21:00 hod Zaměstnanecké výhody - ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Chabařovice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Chabařovice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Chabařovice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.