Servírka/číšník

Kontakty
zaměstnavatel: Lagarto STORES s.r.o.
pracoviště: náměstí Svobody 3312, 41501
mzda: od 25000
Popis pozice
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
- obsluha hostů, servírování pokrmů, příjem peněz
- 12 hod směny/den, krátký/dlouhý týden 9:00 - 21:00 hod
Zaměstnanecké výhody - stravenkový paušál.
V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.

Volná místa v okolí Bořislav

Telekomunikační technici

Instalace telekomunikačních zařízení - instalace anténních systémů včetně kabeláže pro mobilní ...

Mechanik LKW (nákladních automobilů)

ŘP sk. C,E podmínkou (opravy nákladních automobilů a s tím spojené možné vyzkoušení ...

Řidič/řidička kamionové dopravy

ŘP sk. C,E podmínkou, znalost tureckého jazyka podmínkou (pracovní cesty převážně do Turecka), ...

Řidič MKD

řidičské oprávnění sk.C a E, Přepravy v rámci EU Nástup možný ihned Hlásit se e-mailem

Modeláž nehtů a správa studia

držitel certifikátu modeláž nehtů, praxe výhodou

Řidiči MKD

Požadujeme: Řidičský průkaz skupiny C, E, profesní průkaz Mzda od 20 000 + ostatní náhrady

volná místa Bořislav