Úřad práce Bohumín

Kontaktní pracoviště Úřad práce Bohumín - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Vrchlického 608, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Bohumíně zajišťuje následující služby

Úřad práce Bohumín - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Bohumín - Zprostředkování zaměstnání na adrese Vrchlického 608, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Bohumín

Celkem nalezeno 215 volných místo pro Bohumín a okolí
zedníci

požadavky: u nevyučených praxe v oboru, samostatnost; práce v okolí Bohumína ke mzdě-dle výkonu prémie; Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku. Volné místo zedníci pro lokalitu Bohumín.
Bohumín

Řidič nákladního auta + nakladač

Náplň práce: Nakládání, vykládání a převoz surovin v areálu firmy, Zajišťovaní odvozu kontejneru, Práce v týmu při zlepšovaní provozu Způsob kontaktu: předem telefonicky (Po-Pá; 9:00-14:00) dohodnou schůzku nebo zasílat životopisy na email. Volné ...
Bohumín

řidiči MKD

Řidič. sk. C,E profesní průkaz, digitální kartu, psychologické vyšetření Nová a zánovní vozidla VOLVO, SCANIA mzda - 14900 Kč+cestovní náhrady 25000 až 40000 Kč; možno bez praxe firma zaučí KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo ...
Bohumín

Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR)

Nabízíme práci na stabilních trasách, řidičům přidělujeme nové a zánovní vozidla DAF Euro 6 s vysokou kabinou, vozidla jsou kompletně vybavena, návraty z jednotlivých jízd vždy zpět do regionu, stabilní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou Volné ...
Bohumín

Seřizovač a obsluha číslicově řízených strojů (kromě dřevoobráběcích)

Volné místo pro seřizovač a obsluha číslicově řízených strojů (kromě dřevoobráběcích) lokalitu Bohumín.
Bohumín

Mistr strojírenské výroby

Jedná se o pracovní pozici mistra strojírenské výroby, případně technika výroby - vysokoškolské vzdělání praxe v oboru strojírenství Volné místo mistr strojírenské výroby pro lokalitu Bohumín.
Bohumín

Kontaktní pracoviště Úřad práce Bohumín
Pracoviště Úřadu práce v Bohumíně naleznete na adrese Vrchlického 608, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Bohumín naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Bohumíně jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Bohumíně, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Bohumíně, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.