Lékaři interního oddělení

Kontakty
zaměstnavatel: Bohumínská městská nemocnice, a.s.
pracoviště: Slezská 207, 73581
mzda: od 38000
Popis pozice
Požadujeme:
- VŠ vzdělání lékařského směru
- specializovanou způsobilost v oboru interna nebo absolvovaný či dobíhající kmen, případně zařazení do specializačního vzdělávání
- zájem o obor
- bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- samostatné, aktivní, vstřícné chování a vystupování
- flexibilitu, loajalitu k zaměstnavateli, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
- podporu dalšího vzdělávání a osobního a profesního rozvoje
- osobní přístup, mezioborovou spolupráci, přátelský kolektiv
- práci na plný úvazek
- nástup možný ihned nebo dohodou
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování v zaměstnanecké jídelně
- zaměstnanecký program MultiSport Benefit
- zvýhodněný zaměstnanecký tarif T-Mobile
- týdenní pracovní dobu 37,50 hodin
- 5 týdnů řádné dovolené

Způsob kontaktu: osobně nebo životopis zasílejte na adresu:
Oddělení personalistiky a mzdové účtárny, Bohumínská městská nemocnice a.s., Slezská 207, 735 81 Bohumín nebo emailem na zamestnani@nembo.cz. Do předmětu uveďte název pozice!

Volná místa v okolí Bohumín

Řidiči tahačů

Cesty Kazachstán, Mongolsko. Znalost cizího jazyka angličtina, ruština výhodou.

Řidiči

Požadavky: ŘP sk. C+E Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku.

Výkonný ředitel/ředitelka ZŠ

Staňte se součástí inspirativního pedagogického prostředí a ovlivňujte vzdělávání budoucích ...
Frýdek-Místek

Chovatelé a ošetřovatelé koní

krmení koní a vyvádění, úklid boxů, manuální práce, pracovní doba: 6-14.30hod. možnost prémií ...

řezníci

pracoviště Farma Doubrava ul. Doubrava1, 735 33 Doubrava Farma Rychvald ul: Rychvald 1215 735 32 ...

Operátoří skleníku

Obor: výroba a provoz KONTAKT: e-mailem, telefonicky Po–pá v čase 9:00–16:00

volná místa Bohumín