Státní sociální podpora Bohumín

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Bohumín,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Čáslavská 731, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Bohumíně zajišťuje následující služby

Úřad práce Bohumín - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Bohumín - Státní sociální podpora na adrese Čáslavská 731, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Bohumín

Celkem nalezeno 199 volných místo pro Bohumín a okolí
SEŘIZOVAČI A OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Náplň práce: samostatné seřizování a obsluha NC strojů s řídícím systémem Sinumerik, příprava nástrojů, výroba dílů dle výkresové dokumentace kontrola jakosti. Požadujeme: SŠ strojní nebo vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru, praxe v oboru ...
Bohumín

uklízeči

Doba určitá - zástup za nemocenskou, úklid ve škole. KONTAKT: telefonicky od 7:00-14:00 hod., osobně p. Grillová v době od 7:00-14:00 hod. Střední škola Bohumín. Volné místo uklízeči pro lokalitu Bohumín.
Bohumín

řidiči MKD

požadavky:digitální karta, psychologické vyšetření; Zájemce bez praxe firma zaučí; Přeprava v rámci Evropy Vyučení není podmínkou mzda: 34-43000,- vč. diet Zdravé oči - podmínkou Volné místo řidiči mkd pro lokalitu Bohumín.
Bohumín

Slévarenský dělník - cidič

Požadavky: - znalost a dovednost manipulačních a obslužných prací ve slévárenské výrobě - fyzická zdatnost - zkušenosti s broušením litinových odlitků nutná Způsob kontaktu: zasílat životopis a motivační dopis emailem. Volné místo slévarenský ...
Bohumín

Řidič vysokozdvižného vozíku

KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku Volné místo řidič vysokozdvižného vozíku pro lokalitu Bohumín.
Bohumín

Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích)

KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku Volné místo seřizovač a obsluha obráběcích cnc strojů (kromě dřevoobráběcích) pro lokalitu Bohumín.
Bohumín