Úřad práce Blatná

Kontaktní pracoviště Úřad práce Blatná - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

tř. J. P. Koubka 4, 388 01 Blatná

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Blatné zajišťuje následující služby

Úřad práce Blatná - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Blatná - Zprostředkování zaměstnání na adrese tř. J. P. Koubka 4, 388 01 Blatná, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Blatná

Celkem nalezeno 48 volných místo pro Blatná a okolí
montážní dělník

Jedná se o montáž výrobků z plastů a kovů, obsluha strojů vyrábějící plastové a kovové součásti a následná montáž těchto výrobků. KONTAKT: Šimek Marek, e-mail: simek@aktivteam.cz
Blatná

Blatná

montážní dělníci

Pracovní náplň: různorodé montáže v předvýrobě a výrobě výrobků z plastů, obsluha strojů vyrábějící plastové součásti a následná montáž. Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, zkušenosti s výrobním závodem výhodou VÝHODY: ...
Blatná

prodavač

Doplňování zboží do regálu, obsluha zákazníků KONTAKT: Duc Le Viet, tel.: 775372789, e-mail: dleviet@seznam.cz
Blatná

project manager, konstruktér průmyslového chlazení, stavba strojů

Náplň práce: - úplná technická příprava výroby (TPV) tlakových nádob a jiných tlakových zařízení a jejich součástí (tlakové nádoby, tlakové potrubí, potrubní díly, podložné rámy, tlakové sestavy, obráběné svařence) - samostatné vedení ...
Blatná

šička

Požadavky: zručnost, přesnost, spolehlivost,3 směnný provoz Pracovní náplň: jednoduché šití na poloautomatických šicích strojích VÝHODY: Osobní ohodnocení, garance stabilního zaměstnání, možnost ovlivnit výši mzdy, garance každoročního platového ...
Blatná

Kontaktní pracoviště Úřad práce Blatná
Pracoviště Úřadu práce v Blatné naleznete na adrese tř. J. P. Koubka 4, 388 01 Blatná.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Blatná naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Blatné jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Blatné, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Blatné, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.