Úřad práce Blatná

Kontaktní pracoviště Úřad práce Blatná - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

tř. J. P. Koubka 4, 388 01 Blatná

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Blatné zajišťuje následující služby

Úřad práce Blatná - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Blatná - Zprostředkování zaměstnání na adrese tř. J. P. Koubka 4, 388 01 Blatná, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Blatná

Celkem nalezeno 54 volných místo pro Blatná a okolí
Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Náplň práce: Manuální příprava masa na zpracování gyrosu. KONTAKT: Telefonicky po - pá mezi 13:00 až 16:00 hod. Kontaktní osoba Cengiz Akdeniz, tel.: 608965058.

řidič mezinárodní kamionové dopravy

Jízdy v zemín EU KONTAKT: Kapr Vojtěch, tel.: 773160980, e-mail: pavelkapr@tiscali.cz

Vedoucí provozu a ubytování, stravování a pohostinství

Náplň práce: řídí provoz. KONTAKT: E-mailem, kontaktní osoba Jana Kunstová, e-mail: jana.kunstova@alfaomegajobs.com.

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů

Zodpovídá za stroje, nářadí a zařízení, která používá při své činnosti Zaškolení firmou ve zkušební době ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na dopravu, zvláštní prémie, 13. a14. mzda, stravování v místě závodu KONTAKT: telefonicky v době 10-13 hod., ...

řidič MKD

Přijmeme řidiče MKD na pravidelné trasy CZ - Španělsko, Portugalsko. POŽADAVKY: ŘP C+E, profesní průkaz, spolehlivost, týmovou spolupráci. Nabízíme stabilní zázemí rodinné firmy, kvalitní vozový park (Daf + Schmitz), doprava ke kamionu služebním ...

šička

POŽADAVKY: zručnost, přesnost, spolehlivost, 3 směnný provoz Pracovní náplň: jednoduché šití na poloautomatických šicích strojích TERMÍN SCHŮZEK POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ DOMLUVĚ !!! ZAMĚSTNACKÉ VÝHODY: k základní mzdě navíc: ...

Kontaktní pracoviště Úřad práce Blatná
Pracoviště Úřadu práce v Blatné naleznete na adrese tř. J. P. Koubka 4, 388 01 Blatná.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Blatná naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Blatné jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Blatné, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Blatné, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.