Hmotná nouze Blatná

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Blatná,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

tř. J. P. Koubka 4, 388 01 BLATNÁ

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Blatné zajišťuje následující služby

  • Zprostředkování zaměstnáníBlatná
  • Státní sociální podporaBlatná
  • Soc. služby, přísp. na péčiBlatná
  • Dávky pro osoby se ZPBlatná

Úřad práce Blatná - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Blatná - Hmotná nouze na adrese tř. J. P. Koubka 4, 388 01 BLATNÁ, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Blatná

Celkem nalezeno 82 volných místo pro Blatná a okolí
montážní dělník

Montážní dělník ve výrobě domácích spotřebičů. Práce je fyzicky náročná. KONTAKT: Timonin Igor, tel.: 777545185, e-mail: bss.invest@seznam.cz Volné místo montážní dělník pro lokalitu Blatná.
Blatná

Blatná

Blatná

povrchová úprava kovů - pískování

Nabízíme: - jednosměnný provoz - práce ve stabilní společnosti - ostatní kvalifikace (jeřábník, vazač) - příspěvky na stravování - příspěvky na dopravu do zaměstnání - 24.000 až 26.000 Kč/měs. - profesní růst KONTAKT: telefonicky PO-PÁ 7:00 -15:30 ...
Blatná

brusič

Nabízíme: - jednosměnný provoz - práce ve stabilní společnosti - ostatní kvalifikace (jeřábník, vazač) - příspěvky na stravování - příspěvky na dopravu do zaměstnání - 24.000 až 26.000 Kč/měs. - profesní růst - prémie KONTAKT: telefonicky PO-PÁ ...
Blatná

project manager průmyslového chlazení

Náplň práce: - návrh chladících okruhů a jejich komponent - tvorba výkresů a technické dokumentace - účast při výrobě a zkoušení - řešení reklamací - řešení nestandardních projektů - jednání s dodavateli i se zákazníky Požadujeme - vysokoškolské ...
Blatná