Státní sociální podpora Blatná

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Blatná,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

tř. J. P. Koubka 4, 388 01 BLATNÁ

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Blatné zajišťuje následující služby

Úřad práce Blatná - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Blatná - Státní sociální podpora na adrese tř. J. P. Koubka 4, 388 01 BLATNÁ, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Blatná

Celkem nalezeno 64 volných místo pro Blatná a okolí
montážní dělníci

Volné místo pro montážní dělníci lokalitu Blatná.
Blatná

montážní dělník

Montážní dělník ve výrobě domácích spotřebičů. Volné místo montážní dělník pro lokalitu Blatná.
Blatná

pizzař

Přijmeme do stabilní rozvíjející se společnosti s 13letou zkušeností nového kolegu na pozici pizzař. NABÍZÍME: kompletní zaškolení, motivující finanční ohodnocení, personální výhody, invididuální přístup, možnost sebe zdokonalování. POŽADUJEME: ...
Blatná

odborný muzejní pracovník - kurátor historické sbírky

ODBORNÝ MUZEJNÍ PRACOVNÍK – KURÁTOR HISTORICKÉ SBÍRKY Náplň práce . správa a zpracování historických sbírkových fondů (doplňování sbírek, evidence sbírek CES, katalogizace DEMUS, inventarizace, ochrana a bezpečné uložení, digitalizace) . zajišťování ...
Blatná

svářeč autogenem CO2

Náplň práce: svařování, údržba strojů a zařízení POŽADAVKY: svářečský průkaz CO2 KONTAKT: Nachtigall J., tel.: 318493003, e-mail: info@herlin-granit.com Volné místo svářeč autogenem co2 pro lokalitu Blatná.
Blatná

montážní pracovník

Montáž, opravy, vzduchotechnických zařízení pro stavby a průmysl. POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B - podmínkou, svářečský průkaz - výhodou Možnost i DPP KONTAKT: telefonicky Ing. Brejcha Jan, tel.: 602468117, e-mail: info@brejcha-blatna.cz Volné ...
Blatná