• Práce Beroun
  • Práce Beroun - Vysokoškolské / universitní

Volná místa Beroun - Vysokoškolské / universitní

Pro práci Beroun - Vysokoškolské / universitní není žádné volné místo, nalezeno 16 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
LÉKAŘI - STOMATOLOGOVÉ

Upřesňující informace: výhodou ruský jazyk, ukrajinský jazyk, anglický jazyk. Kontakt: e-mailem.

ODBORNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI VE ZDRAVOTNÍCTVÍ

Požadavek: vzdělání - lékař stomatolog. Jazyková znalost - anglický, ruský, ukrajinský jazyk - výhodou. Kontakt e-mailem: julia.asina@seznam.cz

LÉKAŘI BEZ ATESTACE (KROMĚ OBORŮ PRAKTICKÉHO LÉKAŘSTVÍ)

Požadavky: znalost ČJ. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, masáže, kosmetika. Kontakt osobně, e-mailem či telefonicky.

ZUBNÍ LÉKAŘI

Kontakt e-mailem.

ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI OBCHODU, MARKETINGU A V PŘÍBUZNÝCH OBLASTECH

Požadujeme uchazeče plynule mluvící rusky a bělorusky. Kontakt osobně.

Upřesňující informace: výhodou ruský jazyk, ukrajinský jazyk, anglický jazyk.. Kontakt: e-mailem.

Doplňující informace: mzda se může navýšit dle provize v procentech (%), vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, nástup možný na jakýkoliv úvazek. Náplň práce: záchovná ...

EKONOMOVÉ, OBCHODNÍCI

EKONOMOVÉ, OBCHODNÍCI - Místo výkonu Beroun. Upřesňující informace: služební cesty do zahraničí. Požadujeme: ŘP, ochotu cestovat, znalost angličtiny a španělštiny, velmi dobrou ...

LÉKAŘI - STOMATOLOGOVÉ - ADMINISTRATIVA

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu neurčitou; od března 2019 se naše ordinace stala akreditovaným pracovištěm pro praktickou část aprobační zkoušky. Zaměstnanecké ...

ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI OBCHODU, MARKETINGU A V PŘÍBUZNÝCH OBLASTECH - místo výkonu: Beroun. Požadujeme uchazeče plynule mluvící rusky a bělorusky. Kontakt osobně.

Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Učitelé na 1. stupni základních škol - Kontakt: tel./e-mailem.

Náplň práce: 2hod. vlastivědy + 1 hod. angličtina/týdně. Kontakt: tel./e-mailem.

Kontakt: tel./e-mailem.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Beroun nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Beroun můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Beroun jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.