Volná místa Vysoký Újezd

Pro práci Vysoký Újezd není žádné volné místo, nalezeno 555 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Zdravotní sestra do ordinace praktického lékaře Nabídky Práce - Zdravotní sestra do ordinace praktického lékaře

Hledám zdravotní sestřičku do ordinace praktického lékaře na plný úvazek. Nástup od února 2021 / možno i od ledna 2021.
Jablonec nad Nisou

OPERÁTOŘI STÁČECÍHO STROJE - Kontakt: e-mailem.

Požadavky: pečlivost, fyzicky středně náročné. Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování, rodinná firma, příspěvek na důchodové pojištění. Kontakt: e-mailem.

ÚŘEDNÍCI - ÚČETNÍ OBCE, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI

Požadavky: znalost podvojného účetnictví, výhodou zkušenosti v oblasti účetnictví územně samosprávních celků a znalost zákonu č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), zákona o ...

DĚLNÍCI

Kontakt: e-mailem.

PRACOVNÍCI V ZEMĚDĚLSTVÍ

Náplň práce: zahradnické a školkařské a speciální sadařské práce, práce se zemědělskou technikou a opravy speciálních strojů, údržba závlahových systémů a jejich budování, opravy ...

STAVEBNÍ ZEDNÍCI - kontakt e-mailem či telefonicky

Náplň práce: provádění stavebních činností, zdění, omítkání, štukování a obkládání. Další informace: možnost ubytování. Kontakt e-mailem či telefonicky.

OPERÁTOŘI STÁČECÍHO STROJE

Nástup ihned. Nabízíme: ubytování. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

ŠVADLENY

Náplň práce: práce na šicí dílně při výrobě obalů na hudební nástroje. Kontakt: e-mailem, telefonicky (PO - PÁ 8:00-16:00) či osobně.

Provozní pracovníci

zdravotní průkaz pro práci v potravinářství, práce o víkendech(neděle) a svátcích

Cukráři (kromě šéfcukrářů)

administrativní pracovník

administrativní, organizační a řídící dovednosti, dobré komunikační schopnosti, schopnost samostatného řešení problémů, spolehlivost, ochota se dále vzdělávat, dobrá znalost práce ...

Nučice

Pomocníci v kuchyni

Nučice

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Vysoký Újezd nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Vysoký Újezd můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Vysoký Újezd jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.