Státní sociální podpora Beroun

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Beroun,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Pod Kaplankou 21, Beroun-Město, 266 01 Beroun

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Berouně zajišťuje následující služby

  • Zprostředkování zaměstnáníBeroun
  • Hmotná nouzeBeroun
  • Soc. služby, přísp. na péčiBeroun
  • Dávky pro osoby se ZPBeroun

Úřad práce Beroun - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Beroun - Státní sociální podpora na adrese Pod Kaplankou 21, Beroun-Město, 266 01 Beroun, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Beroun

Celkem nalezeno 378 volných místo pro Beroun a okolí
ZEDNÍCI - Kontakt: telefonicky

Nástup možný ihned, lze sjednat i na dohodu o provedení činnosti. Kontakt: telefonicky.

OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI- Kontakt: e-mailem

Kontatk: e-mailem.

ASISTENT/KA - Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.

Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.

OSTATNÍ POMOCNÍ MANIPULAČNÍ PRACOVNÍCI (KROMĚ VÝROBY) - Kontakt: teleonicky, e-m

Kontakt: telefonicky, e-mailem.

KOORDINÁTOR/KA BOZP, ODBORNĚ ZPŮSOBILÁ OSOBA V PREVENCI RIZIK - Kontakt: telefon

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, vzdělání stavebního směru, zájem o bezpečenost práce. Nabízíme: služební automobil, služební telefon, služební počítač. Kontakt: telefonicky (Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.), e-mailem.

ELEKTRIKÁŘI - Kontakt: e-mailem.

Náplň práce: stanovení pracovních postupů, prostředků a metod, sestavení jednotlivých fotovaltických systémů, zapojení elektrické části fotovaltického systému (rozvaděče, baterie...), připojení fotovaltického systému přes střídače na rozvodnou síť, ...