Státní sociální podpora Beroun

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Beroun,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Pod Kaplankou 21, Beroun-Město, 266 01 Beroun

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Berouně zajišťuje následující služby

  • Zprostředkování zaměstnáníBeroun
  • Hmotná nouzeBeroun
  • Soc. služby, přísp. na péčiBeroun
  • Dávky pro osoby se ZPBeroun

Úřad práce Beroun - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Beroun - Státní sociální podpora na adrese Pod Kaplankou 21, Beroun-Město, 266 01 Beroun, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Beroun

Celkem nalezeno 448 volných místo pro Beroun a okolí
KUCHAŘI

Požadavky: praxe min. 3 roky. Zaměstnanecké výhody: strava zdarma. Kontakt: e-mailem či telefonicky (8-18 hod.).

ČÍŠNÍCI - SERVIRKY

VYCHOVATEL/KA V DĚTSKÉM DOMOVĚ - Kontakt: tel. (od 8:30 hod.), e-mailem, osobně

Upřesňující informace: nástup možný ihned, možnost prodloužení PP dle zákoníku práce, 9. platová třída - stupeň se určuje dle délky pedagogické praxe (min. tarifní plat je 29.490 Kč). Vychovatel pracuje u dětí s kombinovaným postižením a s ...

RECEPČNÍ

Požadavky: znalost AJ, uživatelskou znalost PC, pracovitost. Další informace: krátký/dlouhý týden. Nabízíme: 25 dní dovolené, vstup do Aquaparku. Kontakt e-mailem či telefonicky.

Kadeřnice

Nabízím práci kadeřnice v Praze 6 na HPP nebo brigádu.
Praha 6

VEDOUCÍ PRODEJNY

Náplň práce: vedení prodejního týmu, prodej domácích potřeb, obsluha zákazníků, objednávání a doplňování zboží, úklid prodejny, aranžování zboží,.. Nástup - dle dohody, Pracovní doba - dle rozpisu naplánovaného na měsíc v závislosti na otevírací ...