Státní sociální podpora Volary

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Volary,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Soumarská 51, 384 51 Volary

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Volarech zajišťuje následující služby

  • Zprostředkování zaměstnáníVolary
  • Hmotná nouzeVolary

Úřad práce Volary - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Volary - Státní sociální podpora na adrese Soumarská 51, 384 51 Volary, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Volary

Celkem nalezeno 73 volných místo pro Volary a okolí
Traktorista-krmivář -Volary

Podmínkou řidičské oprávnění skup. T Zaměstnavatel poskytuje příspěvek na stravování Kontaktní osoba Ing. Jiří Vondruška, č.tel. 602 105 992 Volné místo traktorista-krmivář -volary pro lokalitu Volary.
Volary

Kuchař-kuchařka Bobík Volary

podmínka: vyučení v oboru + praxe v oboru po zapracování možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou Kontaktní osoba: pan Martin Jurásek, tel.: 777 544 816, e-mail: recepce@hotelbobik.eu Volné místo kuchař-kuchařka bobík volary pro ...
Volary

Operátor-mechanik

Náplň práce: zabezpečení hladkého chodu všech strojů a zařízení ve výrobě, vykonávání všech druhů údržby Požadujeme: Platnou Vyhl.50/1978 Sb. , elektrotechnické vzdělání (elektromechanik) nebo vzdělání technického směru, zkušenosti s ...
Volary

Číšník-servírka

podmínka: praxe v oboru, po zapracování možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou Kontaktní osoba : pan Martin Jurásek, tel.: 777 544 816, e-mail: recepce@hotelbobik.eu Volné místo číšník-servírka pro lokalitu Volary.
Volary

Provozní penzionu

Požadujeme - Spolehlivost - Samostatnost - Cilevedomost - Odolnost vůči stresu - Komunikativnost - Vůdčí schopnosti - Iniciativu a kreativitu - Uživatelskou znalost práce na pc - Praxe či vzdělání v oboru výhodou - Znalost aj či nj ...
Volary

Kuchař-kuchařka

- vaření obědů a večeří - příprava snídaní - možnost ubytování Kontakt: - Lavičková Karolína, tel.: 774343448, e-mail: rezervace@penzionsnezna.cz Volné místo kuchař-kuchařka pro lokalitu Volary.
Volary