Nabídka práce truhlář-lakýrník

Celkově nalezeno 413 volných míst pro práci Nabídka práce truhlář-lakýrník a okolí
zobrazuji 113 - 126
truhlář

truhlář, technik

Vyrábíme vířivé vany. Hledáme manuálně zručné pracovníky Kontakt Michal Číha, tel. 604 844 444

Truhlář

Požadujeme: vyučení v oboru, praxe min. 2 roky, flexibilita Výhody: stravné a náborový příspěvek Kontakt e-mailem či telefonem od 6:00 do 14:30

Truhlář ve stavebnictví - závod Litice nad Orlicí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: vzdělání v oboru nebo praxe NABÍZÍME: - příspěvek na penzijní připojištění - podnikové stravování - dovolená navíc KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Truhlář (m, ž)

Kontakt: telefonicky 603 246 795

Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem Kontakt: telefonicky
Ústí nad Labem

Truhlář

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 704 167 066, e-mail: minipatmax@seznam.cz Jedná se o práci montáží po celém Německu. Nástup ihned.
Ostrava

Truhlář

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky (8.00-17.00 hod).

Truhlář/ka, nábytkář/ka

Náplň práce: výroba zakázkového nábytku Doba je od 6:00 h do 14:45 h včetně přestávek. Požadujeme: vzdělání a praxi v oboru, manuální zručnost, spolehlivost, schopnost pracovat ...

TRUHLÁŘ

První kontakt telefonicky

Truhlář

Práce vhodná pro zručného řemeslníka, který umí pracovat se dřevem. ŘP skupiny B výhodou. Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

TRUHLÁŘ

Výroba dřevěných výrobků. Není nutná praxe. Nabízíme: nástupní mzda 25000,- + prémie. Pracovní doba: 7:30 - 16:00 hod PO-PÁ. Telefonický kontakt.

Truhlář

ruština čeština, angličtina, MS Office, ŘP sk. B

Truhlář - pomocné práce při výrobě nábytku

Možnost výkonu práce i na DPP. Náplň práce: Výroba a montáž nábytku a vybavení interiéru, práce na dřevoobráběcích strojích; výroba vestavěných skříní, kuchyňských linek ...