Nabídka práce truhlář-lakýrník

Celkově nalezeno 413 volných míst pro práci Nabídka práce truhlář-lakýrník a okolí
zobrazuji 85 - 98
pomocné práce (lakýrník, natěrač)

Nátěry výtahových dílů. Zaměstnanecké výhody: firemní benefity

strojní zámečník/lakýrník

Náplň práce: výroba lesních nástaveb, lakování výrobků, ruční zpracování kovů

Příprava karoserií před lakováním - lakýrník, přípravář

Místo výkonu práce: Hlinsko v Čechách První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle.

TRUHLÁŘ

POŽADAVKY: Vyučen v oboru truhlář; praxe výhodou; znalost českého jazyka Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

TRUHLÁŘ

TRUHLÁŘ, vyučen v oboru, praxe min. 3 roky, řidič. průkaz, prac. poměr na dobu určitou, prac. doba od 6,00 do 14,30 hod., kontakt: po - pá od 6,00 do 10,00 hod., nejlépe po tel. ...

Truhlář (m, ž)

Hledáme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici truhlář, montážník, pomocná síla do výroby. Kontakt: e-mailem, telefonicky, osobně po telefonické domluvě

Truhlář

Požadujeme: vzdělání střední odborné - vyučení v oboru, praxe nutná Nabízíme: výkonnostní prémie

TRUHLÁŘ

Nástup možný ihned Kontakt: e-mailem

truhlář

Osobní kontakt možný každé pondělí v 7-9 hodin.

Truhlář

Požadovaná praxe min. 3 roky Způsob prvního kontaktu: emailem či telefonicky - PO-PÁ 8:00-16:00, tel.: 731 571 184

Truhlář, zedník

Jedná se o montáž oken, parapetů.

Truhlář

Fyzicky náročná práce. Požadujeme ochotu cestovat na pracovní cesty, flexibilitu a pracovitost. Popis práce: - provádění truhlářských prací. Nabízíme: zajištění ubytování během ...

Truhlář, nábytkář

Náplň práce: zakázková výroba interiérů včetně montáží u zákazníků, práce s laminem, dřevem, dýhou, kovem, sklem, plastem. Požadujeme: základní znalost oboru truhlářství, ...

Truhlář - obsluha CNC

Odborná znalost práce na CNC - absolvovaná praxe (i při studiu) Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.