Státní sociální podpora Třebíč

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Třebíč,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Masarykovo nám. 116/6, Vnitřní Město, 674 01 Třebíč 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Třebíči zajišťuje následující služby

Úřad práce Třebíč - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Třebíč - Státní sociální podpora na adrese Masarykovo nám. 116/6, Vnitřní Město, 674 01 Třebíč 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Třebíč

Celkem nalezeno 410 volných místo pro Třebíč a okolí
Všeobecná sestra pro jednodenní chirurgii s náborovým příspěvkem

Požadujeme: • odbornou způsobilost k výkonu povolání (Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu), registraci, • smysl pro týmovou práci, • komunikační schopnosti, • trestní bezúhonnost, • zdravotní ...
Třebíč

Zdravotní laborant

Požadujeme: - odbornou způsobilost k výkonu povolání odborného pracovníka, - smysl pro týmovou práci, - trestní bezúhonnost, - velmi dobré znalosti MS Office, - zdravotní způsobilost. Nabízíme: • perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném ...
Třebíč

Sanitář

Podmínkou je sanitářský kurz nebo studium sanitář. Volné místo sanitář pro lokalitu Třebíč.
Třebíč

ELEKTRO KONSTRUKTÉR

Náplň práce: - Řešení projektů se zákazníky - elektročást - tvorba elektrických schémat pro jednotlivé projekty - specifikování materiálu pro objednávky, kontrola dodaného materiálu - příprava podkladů pro výrobu, zadávání potřebných dat do systému ...
Třebíč

Kuchař (kromě šéfkuchařů)

Vyučení v oboru kuchař. Volné místo kuchař (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Třebíč.
Třebíč

RECEPČNÍ

Určeno pro OZP. Obsluha recepce a obsluha solária. Potřebná školení zajistí zaměstnavatel. Volné místo recepční pro lokalitu Třebíč.
Třebíč