DĚLNÍK DO VÝROBY - POUZE PRO OZP (M/Ž)

Kontakty
zaměstnavatel: Lilacosta s.r.o.
pracoviště: Tomáše Bati 1087, 67401
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 9500 do 11000
Popis pozice
Do naší dílny v Třebíči hledáme šikovné pracovníky a pracovnice na pozici dělníka ve výrobě.
Jedná se o výrobu a montáž kabeláže - manuální zručnost je tedy nutná, pracuje se v sedě.
Pracovní doba na 4 h denně ve dvou směnách, a to 7-11 a 11-15 hodin.
Nabízíme prémie za dobře odvedenou práci, slevu na firemní výrobky a každé 2 odpracovené hodiny placenou přestávku 10 minut.
Pozice je určena pouze pro osoby se zdravotním postižením.
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení.

Volná místa v okolí Třebíč

VEDOUCÍ SKLADU ZDRAVOTNICKÉHO MATERIÁLU

Požadujeme: o odborná způsobilost k výkonu povolání farmaceutického asistenta (zákon č. 96/2004 ...

SKLADNÍK

Náplň práce: vychystávání a zachystávání zboží (filtry pro Mann+Hummel), příprava skladovaného ...

UKLÍZEČKA (M/Ž)

Místo vhodné pro OZP. Úklid ve výrobních prostorách - Třebíč, Jihlavská brána.
Třebíč

TECHNIK PRO VÝROBU A INSTALACI PLETAŘSKÝCH STROJŮ NA VÝROBU PONOŽEK

Hledáme Technika pletařských strojů na výrobu ponožek, který se připojí k našemu týmu a bude mít ...

Pizzař/ka

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

volná místa Třebíč