Státní sociální podpora Chýnov

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Chýnov,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Nádražní 534, 391 55 Chýnov

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Chýnově zajišťuje následující služby

  • Zprostředkování zaměstnáníTábor
  • Hmotná nouzeTábor
  • Dávky pro osoby se ZPTábor
  • Soc. služby, přísp. na péčiTábor

Úřad práce Chýnov - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Chýnov - Státní sociální podpora na adrese Nádražní 534, 391 55 Chýnov, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Chýnov

Celkem nalezeno 464 volných místo pro Chýnov a okolí
Strojník

Náplň práce: kontrola a seřizování balících automatů, vah, atd., Stravenky 100,-, mimořádné prémie. Kontakt telefonicky od 8 - 15h, mailem. Volné místo strojník pro lokalitu Chýnov.
Chýnov

zedník

stravenky Kontakt: telefonicky - 8:00 - 13:00, emailem. Volné místo zedník pro lokalitu Chýnov.
Chýnov

servisní technik

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici servisní technik gastro technologií. Požadujeme: vyhláška 50 paragraf 6, časovou flexibilitu, ŘP skupiny B, ochotu vzdělávat se, čistý výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: nadprůměrné finanční ...
Nová Ves u Chýnova

pomocný/ná kuchař/ka

možnost ubytování Volné místo pomocný/ná kuchař/ka pro lokalitu Dolní Hořice.
Dolní Hořice

Vedoucí prodejny

Vyučení nebo praxe v oboru, nevyučené pracovníky zaučíme. Pracovní doba - práce v sobotu, stravenky, penzijní připojištění, sociální fond. Prac. poměr na dobu určitou. Kontakt: tel., mailem, osobně personální odbor, Budějovická 1413, Tábor. Volné ...

Prac. poměr na dobu určitou. Vyučení nebo praxe v oboru, nevyučené pracovníky zaučíme. Pracovní doba - práce v sobotu, stravenky, penzijní připojištění, sociální fond. Kontakt: osobně: personální odbor, Budějovická 1413, Tábor, mailem, tel. Volné ...