Úřad práce Slaný úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Slaný - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce ve Slaném má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Úřad práce Slaný - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Slaný

Celkem nalezeno 173 volných místo pro Slaný a okolí
operátor granulační linky

Požadujeme 5 let praxe s granulační linkou. Zkušenosti s elektronikou. Volné místo operátor granulační linky pro lokalitu Slaný.
Slaný

Lisař kovů (obsluha strojů a zařízení)

Náplň práce: - obsluha lisů a kovo obráběcích strojů Očekáváme: vzdělání (vyučení) ve strojírenském nebo jiném technickém oboru praxe vítána schopnost spolupráce pracovní nadšení a loajalita zdravotní způsobilost (práce ve směnném provozu) ...
Slaný

Zámečník- zpracování a úprava plastu- vyfukování

Jiné výhody, další finanční a nefinanční benefity Předškolní zařízení, firemní školka Linetka Naturální výhody, benefity formou kafeterie Jízdní výhody, firemní doprava Kladno - Slaný - Želevčice Podnikové stravování Dovolená navíc Zvláštní ...
Slaný

Dělník ve výrobě

kontakt: Želevčice 26,Slaný - úterý 09:00 - 11:00h a čtvrtek 09:00 - 11:00h Fyzicky namáhavá práce, práce přes víkendy, dobrý zdravotní stav Volné místo dělník ve výrobě pro lokalitu Slaný.
Slaný

Operátor extruzní linky

Obsluha poloautomatické extruzní linky. Fyzicky náročná práce - zvedání břemen nad 15 kg, ztížené pracovní podmínky. Nabízíme závodní stravování a bonusy. Volné místo operátor extruzní linky pro lokalitu Slaný.
Slaný

Manipulační pracovník

Jedná se o práci na: Hledáme manipulanty, kteří mají jeřábnický / vazačský průkaz a oprávnění k řízení VZV vozíku. Nabízíme: podnikové stravování, osobní ohodnocení Telefonický kontakt: Po - Pá 9:00 - 17:00 hod. Volné místo manipulační pracovník ...
Slaný