Úřad práce Slaný kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Slaný - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce ve Slaném má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Mgr. Petr Vondrák
Tel.: 950 127 400 email: Petr.Vondrak@kl.mpsv.cz
Vedoucí referátu zprostředkování a poradenství - Gabriela Žádníková
Tel.: 950 127 401 email: Gabriela.Zadnikova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Václava Aksamitová
Tel.: 950 127 402 email: Vaclava.Aksamitova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Vendula Fritschová
Tel.: 950 127 550 email: Vendula.Fritschova@kl.mpsv.cz
Hlášení volných pracovních míst - Gabriela Hezinová
Tel.: 950 127 409 email: Gabriela.Hezinova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Dagmar Jeřábková
Tel.: 950 127 403 email: Dagmar.Jerabkova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Radka Rockenbauerová
Tel.: 950 127 405 email: Radka.Rockenbauerova@kl.mpsv.cz
Odborný poradce pro zprostředkování - Jitka Šíchová DiS.
Tel.: 950 127 406 email: Jitka.Sichova@kl.mpsv.cz
Odborný poradce pro zprostředkování - Jindřiška Vágnerová
Tel.: 950 127 407 email: Jindriska.Vagnerova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Zuzana Vaňková
Tel.: 950 127 404 email: Zuzana.Vankova@kl.mpsv.cz

Úřad práce Slaný - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Slaný

Celkem nalezeno 431 volných místo pro Slaný a okolí
Psychologové

doba zaměstnání : MD 3 roky, možnost po roce prodloužení smlouvy, VŠ - psychologie nebo speciální pedagogika, alespoň započatý terapeutický výcvik, psychická způsobilost, trestní bezúhonnost, ŘP sk.B Volné místo psychologové pro lokalitu Slaný.
Slaný

Krejčí

Požadujeme: alespoň částečnou znalost ruštiny, touhu pracovat v nadnárodním týmu. První kontakt nejprve telefonicky nebo e-mailem. Volné místo krejčí pro lokalitu Slaný.
Slaný

obsluha svařovacího robota

Náplň práce: - obsluha svařovacích robotů, zakládání přípravků základní ošetření a údržba svařovacích robotů konečná úprava svárů Očekáváme: vzdělání (vyučení) ve strojírenském nebo jiném technickém oboru svářečský průkaz ZK 135 W01 (Z - M1) ...
Slaný

Zámečník - montáž zdravotnického zařízení

Volné místo pro zámečník - montáž zdravotnického zařízení lokalitu Slaný.
Slaný

Skladník

Do našeho logistického provozu ve Slaném hledáme vhodné uchazeče na pozici: Sklaník - operátor skladu Náplň práce • manipulace celých palet v logistickém provozu Požadavky • vzdělání – výuční list • zkušenost na obdobné pozici podmínkou • ...
Slaný

Řidič/ka MKD C+E v mezinárodní kamionové dopravě

Hledáme kolegu, který si troufne se spojit se seriózním zaměstnavatelem v oboru dopravy a logistiky v lokalitě Slaný, Kladno, Praha. Řidič/ka kamionu TIR/ MKD C+E v mezinárodní kamionové dopravě Náplň práce - přeprava a doprava v rámci poptávek ...
Slaný

Nahoru