Úřad práce Slaný kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Slaný - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce ve Slaném má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Mgr. Petr Vondrák
Tel.: 950 127 400 email: Petr.Vondrak@kl.mpsv.cz
Vedoucí referátu zprostředkování a poradenství - Gabriela Žádníková
Tel.: 950 127 401 email: Gabriela.Zadnikova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Václava Aksamitová
Tel.: 950 127 402 email: Vaclava.Aksamitova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Vendula Fritschová
Tel.: 950 127 550 email: Vendula.Fritschova@kl.mpsv.cz
Hlášení volných pracovních míst - Gabriela Hezinová
Tel.: 950 127 409 email: Gabriela.Hezinova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Dagmar Jeřábková
Tel.: 950 127 403 email: Dagmar.Jerabkova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Radka Rockenbauerová
Tel.: 950 127 405 email: Radka.Rockenbauerova@kl.mpsv.cz
Odborný poradce pro zprostředkování - Jitka Šíchová DiS.
Tel.: 950 127 406 email: Jitka.Sichova@kl.mpsv.cz
Odborný poradce pro zprostředkování - Jindřiška Vágnerová
Tel.: 950 127 407 email: Jindriska.Vagnerova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Zuzana Vaňková
Tel.: 950 127 404 email: Zuzana.Vankova@kl.mpsv.cz

Úřad práce Slaný - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Slaný

Celkem nalezeno 372 volných místo pro Slaný a okolí
Kuchař / kuchařka

Požadujeme: vyučení v oboru, pružná pracovní doba. Telefonický kontakt: 10:00 - 19:00 hod. Volné místo kuchař / kuchařka pro lokalitu Slaný.
Slaný

Obsluha stroje

•zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu •pracovní smlouvu na dobu neurčitou •možnosti osobního i profesního rozvoje •vánoční odměna a odměna na dovolenou •závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele •vzdělávací kurzy •firemní akce pro ...
Slaný

Dělník v oblasti výstavby budov

Práce na fasádách, výkopové, montážní a dokončovací práce. Přesná charakteristika práce dle konkrétních zakázek. Čistý TR podmínkou. Volné místo dělník v oblasti výstavby budov pro lokalitu Slaný.
Slaný

Skladová účetní

Požadujeme: znalost práce na počítači, zaskladňování materiálu, prodej stavebního materiálu, 1x ročně inventura materiálu Telefonní kontakt: Po - Pá 8:00 - 14:00 hod. Volné místo skladová účetní pro lokalitu Slaný.
Slaný

Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích)

•zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu •pracovní smlouvu na dobu neurčitou •možnosti osobního i profesního rozvoje •vánoční odměna a odměna na dovolenou •závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele •vzdělávací kurzy •firemní akce ...
Slaný

Strojní zámečník - prac. Slaný

Pracoviště: Netovická č.p. 353, Slaný. Požadujeme znalost čtení výkresové dokumentace, praxi v oboru min. 2 roky, spolehlivost a samostatnost. Nabízíme dlouhodobou a zajímavou práci. Volné místo strojní zámečník - prac. slaný pro lokalitu Slaný.
Slaný

Nahoru