Úřad práce Slaný kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Slaný - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce ve Slaném má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Mgr. Petr Vondrák
Tel.: 950 127 400 email: Petr.Vondrak@kl.mpsv.cz
Vedoucí referátu zprostředkování a poradenství - Gabriela Žádníková
Tel.: 950 127 401 email: Gabriela.Zadnikova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Václava Aksamitová
Tel.: 950 127 402 email: Vaclava.Aksamitova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Vendula Fritschová
Tel.: 950 127 550 email: Vendula.Fritschova@kl.mpsv.cz
Hlášení volných pracovních míst - Gabriela Hezinová
Tel.: 950 127 409 email: Gabriela.Hezinova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Dagmar Jeřábková
Tel.: 950 127 403 email: Dagmar.Jerabkova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Radka Rockenbauerová
Tel.: 950 127 405 email: Radka.Rockenbauerova@kl.mpsv.cz
Odborný poradce pro zprostředkování - Jitka Šíchová DiS.
Tel.: 950 127 406 email: Jitka.Sichova@kl.mpsv.cz
Odborný poradce pro zprostředkování - Jindřiška Vágnerová
Tel.: 950 127 407 email: Jindriska.Vagnerova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Zuzana Vaňková
Tel.: 950 127 404 email: Zuzana.Vankova@kl.mpsv.cz

Úřad práce Slaný - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Slaný

Celkem nalezeno 460 volných místo pro Slaný a okolí
Řidiči vysokozdvižných vozíků

Praxe v oboru vítána. Volné místo řidiči vysokozdvižných vozíků pro lokalitu Slaný.
Slaný

Lakýrník

Praxe v oboru vítána. Volné místo lakýrník pro lokalitu Slaný.
Slaný

Svářeč

Náplň práce: samostatné svařování kovů s použitím různých svařovacích technologií dle technických výkresů Požadavky: praxe v oboru výhodou o znalost čtení technických výkresů o platné jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou o pečlivost, ...
Slaný

Svářeč

Praxe v oboru vítána. Volné místo svářeč pro lokalitu Slaný.
Slaný

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Praxe v oboru vítána. Volné místo řidiči vysokozdvižných vozíků pro lokalitu Slaný.
Slaný

Lakýrník

Praxe v oboru vítána. Volné místo lakýrník pro lokalitu Slaný.
Slaný

Nahoru