Úřad práce Slaný kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Slaný - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce ve Slaném má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Mgr. Petr Vondrák
Tel.: 950 127 400 email: Petr.Vondrak@kl.mpsv.cz
Vedoucí referátu zprostředkování a poradenství - Gabriela Žádníková
Tel.: 950 127 401 email: Gabriela.Zadnikova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Václava Aksamitová
Tel.: 950 127 402 email: Vaclava.Aksamitova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Vendula Fritschová
Tel.: 950 127 550 email: Vendula.Fritschova@kl.mpsv.cz
Hlášení volných pracovních míst - Gabriela Hezinová
Tel.: 950 127 409 email: Gabriela.Hezinova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Dagmar Jeřábková
Tel.: 950 127 403 email: Dagmar.Jerabkova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Radka Rockenbauerová
Tel.: 950 127 405 email: Radka.Rockenbauerova@kl.mpsv.cz
Odborný poradce pro zprostředkování - Jitka Šíchová DiS.
Tel.: 950 127 406 email: Jitka.Sichova@kl.mpsv.cz
Odborný poradce pro zprostředkování - Jindřiška Vágnerová
Tel.: 950 127 407 email: Jindriska.Vagnerova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Zuzana Vaňková
Tel.: 950 127 404 email: Zuzana.Vankova@kl.mpsv.cz

Úřad práce Slaný - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Slaný

Celkem nalezeno 339 volných místo pro Slaný a okolí
Zástupce vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - SLANÝ

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kaufland ve městě SLANÝ. Pracovní náplň: • objednávání a příjem zboží pro prodejnu • nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování • celkové řízení chodu prodejny • zodpovědnost za ...
Slaný

Svářeč kovů

Výkon práce: Slaný a Stochov Nabízíme: •zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu •pracovní smlouvu na dobu neurčitou •možnosti osobního i profesního rozvoje •vánoční odměna a odměna na dovolenou •závodní stravování s příspěvkem ...
Slaný

Montážní dělník výrobků z kovů

Náplň práce zahrnuje montáž zdravotnických prostředků. Požadujeme: manuální zručnost, zdravotní způsobilost, výpis z RT. Orientační hrubá nástupní mzda je cca od 13.500 Kč. Volné místo montážní dělník výrobků z kovů pro lokalitu Slaný.
Slaný

Řidič/ka kamionu MKD C+E v mezinárodní kamionové dopravě

Hledáme kolegu, který si troufne se spojit se seriózním zaměstnavatelem v oboru dopravy a logistiky v lokalitě Slaný, Kladno, Praha. Řidič/ka kamionu TIR/ MKD C+E v mezinárodní kamionové dopravě Náplň práce - přeprava a doprava v rámci poptávek ...
Slaný

Strojní zámečník - prac. Slaný

Pracoviště: Netovická č.p. 353, Slaný. Požadujeme znalost čtení výkresové dokumentace, praxi v oboru min. 2 roky, spolehlivost a samostatnost. Nabízíme dlouhodobou a zajímavou práci. Volné místo strojní zámečník - prac. slaný pro lokalitu Slaný.
Slaný

zubní lékař/ka

Stravenky, příspšvek na ubytování, premie Volné místo zubní lékař/ka pro lokalitu Slaný.
Slaný

Nahoru