Státní sociální podpora Rokytnice nad Jizerou

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Rokytnice nad Jizerou,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Dolní Rokytnice 154, 512 44 Rokytnice nad Jizerou 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Rokytnici nad Jizerou zajišťuje následující služby

Úřad práce Rokytnice nad Jizerou - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Rokytnice nad Jizerou - Státní sociální podpora na adrese Dolní Rokytnice 154, 512 44 Rokytnice nad Jizerou 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Rokytnice nad Jizerou

Celkem nalezeno 226 volných místo pro Rokytnice nad Jizerou a okolí
KUCHAŘ/KA

samostatný kuchař/ka - v restauraci kontakt: telefonicky osobně v restauraci U Zastávky Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Rokytnice nad Jizerou.
Rokytnice nad Jizerou

BARMAN/KA

barman/ka - v music baru kontakt: telefonicky osobně v restauraci U Zastávky Volné místo barman/ka pro lokalitu Rokytnice nad Jizerou.
Rokytnice nad Jizerou

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, vyuč. v oboru, není podmínkou, ubytování, stravování zdarma, poctivost, pracovitost, příjemný kolektiv, spolehlivost ve vyplácení mzdy, celoroční provoz Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Rokytnice nad Jizerou.
Rokytnice nad Jizerou

KUCHAŘ/KA

KUCHAŘ/KA, vyuč. v oboru Přijmeme kuchaře, kuchařku na horský hotel v Krkonoších s celoročním provozem. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, čistotu a poctivost. Znalost tradičních českých jídel, kde klademe důraz na kvalitu a provedení. Jsme na ...
Rokytnice nad Jizerou

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

základní znalost AJ nebo NJ, praxe vítána (zaučíme) ubytování, strava kontakt: e-mailem, telefonicky kdykoliv Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Rokytnice nad Jizerou.
Rokytnice nad Jizerou

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

číšník, servírka - v restauraci kontakt: telefonicky osobně v restauraci U Zastávky Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Rokytnice nad Jizerou.
Rokytnice nad Jizerou

Nahoru