Hmotná nouze Rokytnice nad Jizerou

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Rokytnice nad Jizerou,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Dolní Rokytnice 154, 512 44 Rokytnice nad Jizerou 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Rokytnici nad Jizerou zajišťuje následující služby

Úřad práce Rokytnice nad Jizerou - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Rokytnice nad Jizerou - Hmotná nouze na adrese Dolní Rokytnice 154, 512 44 Rokytnice nad Jizerou 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Rokytnice nad Jizerou

Celkem nalezeno 222 volných místo pro Rokytnice nad Jizerou a okolí
LÁZEŇSKÝ PRACOVNÍK

pracovní poměr na dobu neurčitou, požadujeme odbornou kvalifikaci pro provádění činnosti nabízíme stravu a ubytování kontakt: telefonicky, e-mailem Volné místo lázeňský pracovník pro lokalitu Rokytnice nad Jizerou.
Rokytnice nad Jizerou

POKOJSKÁ

pracovní poměr na dobu neurčitou, nabízíme stravu a ubytování kontakt: telefonicky, e-mailem Volné místo pokojská pro lokalitu Rokytnice nad Jizerou.
Rokytnice nad Jizerou

RECEPČNÍ

pracovní poměr na dobu neurčitou, nutná základní komunikace v AJ, NJ (polský jazyk výhodou) nabízíme stravu a ubytování kontakt: telefonicky, e-mailem Volné místo recepční pro lokalitu Rokytnice nad Jizerou.
Rokytnice nad Jizerou

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

pracovní poměr na dobu neurčitou, nabízíme stravu a ubytování kontakt: telefonicky, e-mailem Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Rokytnice nad Jizerou.
Rokytnice nad Jizerou

KUCHAŘ/KA

pracovní poměr na dobu neurčitou, nabízíme stravu a ubytování kontakt: telefonicky, e-mailem Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Rokytnice nad Jizerou.
Rokytnice nad Jizerou

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Pomocná síla v kuchyni - mytí nádobí, čištění zeleniny, příprava snídaní Podnikové stravování, ubytování kontakt: e-mailem Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Rokytnice nad Jizerou.
Rokytnice nad Jizerou

Nahoru