Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Kontakty
zaměstnavatel: ROSSTAVMET s.r.o.
pracoviště: Vraňany 27, 27707
mzda: od 18900
Popis pozice
- dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost
- pomocné práce při úpravě půdy pro sázení výpěstků, sázení zemědělských rostlin a lesnických výpěstků, úklidové práce v lesnictví a zemědělství
Kontakt: telefonicky po-pá 13:00-16:00
Kontakt: telefonicky po-pá 13:00-16:00, životopisy zasílejte e-mailem

Volná místa v okolí Vraňany

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Svářeči

Požadujeme: pečlivost, dochvilnost, ochotu pracovat ve 3 směnném provozu Kontakt: životopisy ...

Finanční manažer/ka

Kontakt:životopisy zasílejte e-mailem Na základě požadavků na celkovou strategii společnosti ...

Řidiči kamionové dopravy

§97 písm. d) - kaminová doprava - cesty do zahraničí v rámci EU Nabízíme: dovolená navíc, příspěvek ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: telefonicky každý pátek 14:00-16:00 - §97 písm. d) ¨- požadujeme dobrý zdravotní stav
Vojkovice

volná místa Vraňany