Finanční manažer/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Mignen CR s.r.o.
pracoviště: Úžice 298, 27745
mzda: od 65000
Popis pozice
Kontakt:životopisy zasílejte e-mailem
Na základě požadavků na celkovou strategii společnosti navrhnete celkové finanční plánování společnosti a kroky pro jeho provedení. Budete se účastnit rozhodování o závažných finančních otázkách společnosti a poskytovat včasné informační podpory pro důležitá rozhodnutí v oblasti řízení.
Budete se podílet na celkovém ročním plánování podnikání společnosti, organizovat vypracování celkového ročního finančního výkonu, investičního rozpočtu, daňového plánování a plánování finančních prostředků.
Organizujete a plánujete účetnictví a finanční řízení společnosti, vypracujete a zdokonalíte související finanční systémy společnosti, zajistíte správu nákladů, výdajů, interní kontroly, externího auditu a dalších úkolů běžného provozu.
Budete budovat a udržovat vnější vztahy, zejména s vládními orgány jako jsou financování, daně, banky a průmyslové úřady, a zajistíte maximální podporu politiky pro společnost.
Budete mít odpovědnost za interní organizační řízení, plánování personálu oddělení a výkonnostní řízení, a také budování týmu finančních odborníků, abyste snížili interní náklady na personál.
Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení
účastnit se v mezinárodní společnosti rozjezdu nového projektu zaměřený na elektromobilitu
zajímavé finanční ohodnocení, dle zkušeností
bonusy a prémie
příspěvek na stravování (60 Kč/den)
příspěvek na dopravu

Volná místa v okolí Vojkovice

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: telefonicky každý pátek 14:00-16:00 - §97 písm. d) ¨- požadujeme dobrý zdravotní stav
Vojkovice

Řidiči kamionové dopravy

§97 písm. d) - kaminová doprava - cesty do zahraničí v rámci EU Nabízíme: dovolená navíc, příspěvek ...

Manipulační dělník ve výrobě

jedná se o náročnou práci a požadujeme výpis z rejstříku trestů Kontakt: životopisy zasílejte ...

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Kontakt: telefonicky

Řidiči/ silniční dělníci

Kontakt: telefonicky 6:15 - 14:45, životopisy zasílejte e-mailem Požadujeme: ŘP sk. B,C Nabízíme: ...

volná místa Vojkovice