Salesforce Administrator

Kontakty
zaměstnavatel: CYBOT A/S, odštěpný závod
pracoviště: Italská 2581, 12000
mzda: od 100000 do 140000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: e-mail: msh@cybot.com

Upřesňující informace:
Plynulá angličtina slovem i písmem;
Zkušenost se Salesforce Sales cloud (např. Pardot nebo Community) v min. délce 3-4 let;
Organizační dovednosti;
Samostatnost a motivace k práci;
Dobré komunikační schopnosti;
Zájem či zkušenost v oblasti ePrivacy/compliance.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, Multisport karta, Příspěvek na stravování

Volná místa v okolí Praha 2

DATA SPECIALIST

POŽADAVKY : - znalost AJ (plynule psaný i mluvený) - další jazyk výhodou ( ruština, francouzština, ...

Senior UX Designer

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Jana Goláň, e-mail: jana.golan@enrian.com UX designer, minimalne 5 let ...

Lékaři v gynekologii a porodnictví

Pomocníci v kuchyni

znalost indické kuchyně

Instruktoři a programoví vedoucí v rekreačních zařízeních a fitcentrech

Pomocní skladníci

Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou. KONTAKT : IFRASIAB KHAN, tel.: 608 ...

volná místa Praha 2