DATA SPECIALIST

Kontakty
zaměstnavatel: JATO Dynamics s.r.o.
pracoviště: Na Moráni 1957, 12800
mzda: od 35000
Popis pozice
POŽADAVKY :
- znalost AJ (plynule psaný i mluvený)
- další jazyk výhodou ( ruština, francouzština, španělsština, němčina )
- zkušenost s prací s daty
- komunikace se zákazníky

NÁPLŇ PRÁCE :
- zpracování dat, zadávání dat do interních systémů, ovládání SMART Programu
- jednání a komukace se zahraničními zákazníky, výzkum trendů v automobilovém průmyslu

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY .
stravenky. Flexi pass, penz. poj., flexibilní prac. doba

Volná místa v okolí Praha 2

Senior UX Designer

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Jana Goláň, e-mail: jana.golan@enrian.com UX designer, minimalne 5 let ...

Lékaři v gynekologii a porodnictví

Pomocníci v kuchyni

znalost indické kuchyně

Instruktoři a programoví vedoucí v rekreačních zařízeních a fitcentrech

Pomocní skladníci

Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou. KONTAKT : IFRASIAB KHAN, tel.: 608 ...

volná místa Praha 2