Prodavači smíšeného zboží

Kontakty
zaměstnavatel: KIKI Market s.r.o.
pracoviště: alej Svobody 1276, 32300
mzda: od 20000 do 23000
Popis pozice
Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost,
plynulá vietnamština výhodou.
Bonusy: možnost stravování v provozovně
Životopisy zasílejte na uvedený e-mail: vietvanb@gmail.com.
Telefonicky každý pátek od 15.00 do 17.00 hod.

Volná místa v okolí Plzeň

Skladník

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na: lenka.kratochvilova@mauriceward.com

PHP Vývojář se znalostí ukrajinštiny

Požadujeme znalost ukrajinského jazyka, další pomaturitní studium (alespoň několik semestrů na ...

Prodavač/ka / výpomoc v obchodě

Znalost vietnamského jazyka pro komunikaci se zaměstnavatelem výhodou.

Pokladní

Obsluha pokladny ve fast foodu.
Plzeň

Řidič kamionu pro pravidelné denní přepravy v Plzeňském kraji, s denním návrat

Životopis zasílejte na e-mail: athcentrum@gmail.com

manikér/ka, pedikér/ka

Znalost jiných procedur (řasy, lash lifting, laminace) výhodou.

volná místa Plzeň