PHP Vývojář se znalostí ukrajinštiny

Kontakty
zaměstnavatel: ATELI Development, s.r.o.
pracoviště: Moravská 854, 31200
mzda: od 25000 do 40000
Popis pozice
Požadujeme znalost ukrajinského jazyka, další pomaturitní studium (alespoň několik semestrů na univerzitě), znalost platformy Magento 2 (Adobe Commerce), praxi s programováním v PHP.
Zaměstnanecké výhody:
flexibilní prac. doba, možnost občasné práce z domova
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností následného prodloužení.

Volná místa v okolí Plzeň

Prodavač/ka / výpomoc v obchodě

Znalost vietnamského jazyka pro komunikaci se zaměstnavatelem výhodou.

Pokladní

Obsluha pokladny ve fast foodu.
Plzeň

Řidič kamionu pro pravidelné denní přepravy v Plzeňském kraji, s denním návrat

Životopis zasílejte na e-mail: athcentrum@gmail.com

manikér/ka, pedikér/ka

Znalost jiných procedur (řasy, lash lifting, laminace) výhodou.

dělník ve stavebnictví

Pomocné stavební práce.
Plzeň

SW vývojář C/C++

Co budete dělat: - Analyzovat požadavky na SW - Navrhovat a implementovat řešení v jazycích C a ...

volná místa Plzeň