Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakty
zaměstnavatel: CHOLOSTAV s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
místo výkonu práce: Praha
kontakt: Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969 (prosím volejte v pondělí a v čtvrtek 10:00-12:00 hod.)

Kontaktní adresa 5. května 1142, Praha 4, 140 00
Na zvonku " Bazarová "

Volná místa v okolí Praha

Visual merchandiser - aranžér/ka

Kontakt: e-mail: petr.nolc@cz.soliver.com Visual mechandiser - aranžér bude navětěvovat i další ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT : Bazarov Oleksandr, tel.: 776 759 969 pondělí - čtvrtek 10-12:00 ...
Praha

User Support Engineer

pozn.: Ref. číslo volného místa: 2652
Praha

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Kontakt:e-mail: admin.cz@dahuatech.com Výhodou jsou znalosti a zkušenosti s poskytováním technické ...
Praha

Kontakt: e-mail: hrunyco@hrubyco.com
Praha

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Kontakt:tel.: 775888748/Po-Pt -od 10:00-15:00hod
Praha

volná místa Praha