Technolog I

Kontakty
zaměstnavatel: BOSCH DIESEL s.r.o.
pracoviště: Jihlava, Jihlava
mzda: od 35000
Popis pozice
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou - strojírenské zaměření
- znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
- MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)-
- znalosti výrobních procesů
- pečlivost při plnění úkolů
- komunikační dovednosti
První kontakt e-mailem.

Volná místa v okolí Jihlava

Ostatní pracovníci povrchového čištění budov

Venkovní čištění budov, prašné prostředí, dvousměnný a víkendový provoz, práce fyzicky ...
Jihlava

Pomocníci v kuchyni

Hledáme do restaurace pomocníky se znalostí vietnamské kuchyně. První kontakt e-mailem nebo ...

Uklízeči

Jedná se o úklid areálu. Náplň práce je úklid linek, dopravních pásů a venkovní úklid areálu. ...

Řidič/ka

Řidič/ka nákladní dopravy

Náplň práce: převoz materiálu a výrobků První kontakt e-mailem.

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

První kontakt telefonicky.
Jihlava

volná místa Jihlava