Vychovatel / vychovatelka

Kontakty
zaměstnavatel: Dětský domov, Horšovský Týn
pracoviště: Horšovský Týn 1, 34601
mzda: od 31290 do 37060
Popis pozice
Vzdělání:
Kvalifikace pro výkon práce vychovatel dle § 16 zákona č. 563/2004 Sb. v platném znění.
Psychická způsobilost dle § 18 zákona 109/2002 Sb. v platném znění.
Zaměstnavatel si může vyžádat doložení trestní bezúhonnosti (výpisem z rejstříku trestů).

Náplň práce:
Zajišťování výchovně vzdělávacích činností u dětí s nařízenou ústavní výchovou.
Práce v rodinných skupinách s počtem 6 - 8 dětí.
Rozložení práce je ve 14 denních cyklech (dlouhý/krátký týden) včetně víkendů a svátků.

Co požadujeme:
Znalost práce na PC.
Časovou flexibilitu, spolehlivost, empatii.
Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Zkušenosti práce s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami výhodou.

Nabízíme:
8 týdnů dovolené na zotavenou.
Možnost čerpání studijního volna v případě studia v oboru.
Příspěvek z FKSP na zaměstnanecké stravování + vitamínové prostředky.

Nutný e-mailový kontakt.

Volná místa v okolí Horšovský Týn

čalounice/čalouník

Čalounění interiérů vozidel. Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

karosář/autoklempíř

Opravy a renovace karosérií vozidel. Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

pokojská

Jedná se o práci na dopoledne na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE. Jedná se o úklid pokojů a společných ...

Opravář zemědělských strojů

Hledáme pracovitého, samostatného a spolehlivého opraváře zemědělských strojů. Telefonický, ...

Obsluha posklizňové linky

Požadujeme pracovitost, samostatnost a spolehlivost. Telefonický, e-mailový nebo osobní kontakt.

CNC frézař

Nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní připojištění. E-mailový nebo telefonický kontakt.

volná místa Horšovský Týn