čalounice/čalouník

Kontakty
zaměstnavatel: Classic Cars Roudná s.r.o.
pracoviště: Srby 2, 34601
mzda: od 25000 do 35000
Popis pozice
Čalounění interiérů vozidel.
Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

Volná místa v okolí Horšovský Týn

karosář/autoklempíř

Opravy a renovace karosérií vozidel. Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

pokojská

Jedná se o práci na dopoledne na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE. Jedná se o úklid pokojů a společných ...

Opravář zemědělských strojů

Hledáme pracovitého, samostatného a spolehlivého opraváře zemědělských strojů. Telefonický, ...

Obsluha posklizňové linky

Požadujeme pracovitost, samostatnost a spolehlivost. Telefonický, e-mailový nebo osobní kontakt.

CNC frézař

Nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní připojištění. E-mailový nebo telefonický kontakt.

Operátor výroby - obsluha strojů

Požadavky: manuální zručnost, bez alergií, dobrý zrak, práce ve stoje. E-mailový kontakt.

volná místa Horšovský Týn