Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Kontakty
zaměstnavatel:
pracoviště: Malešovská 669, 28401
mzda: od 21000
Popis pozice
V případě zájmu se hlaste telefonicky (Po-Pá, 7-17:00), nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: okres Kutná Hora

Volná místa v okolí Malešov

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Náplň práce: podpora při nastavení a údržbě testovacích procesů, odhalování příčin chyb. Hledáme ...

Dělníci v oblasti výstavby budov

V případě zájmu volejte.

Obsluha jeřábů

Povolení k zaměstnání dle § 97 písm. d) ZoZ Řízení a obsluha mostového jeřábu. Jeřábnický průkaz ...

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, dobrá pracovní morálka, dobrý zdravotní ...

Obráběči kovů

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 8,00 - 15,00 hodin.

Svářeči

volná místa Malešov