Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Kontakty
zaměstnavatel: ANARKADA s.r.o.
pracoviště: Mincířská 106, 28401
mzda: od 23500
Popis pozice
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, dobrá pracovní morálka, dobrý zdravotní stav, kladný vztah k práci, pracovitost.
V případě zájmu pište na uvedený e-mail.

Volná místa v okolí Malešov

Obráběči kovů

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 8,00 - 15,00 hodin.

Svářeči

Zámečníci

Montéři

Truhláři restaurátorské dílny

Odborné řemeslné práce v truhlářské výrobě. Úvazek možno plný nebo zkrácený - dle dohody. V ...

Pomocní pracovníci restaurátorské dílny

Pomocné práce při odborné řemeslné práci v truhlářské výrobě. Úvazek možno plný nebo zkrácený - ...

volná místa Malešov